Odarchuk dot Com
Odarchuk dot Com
Блог про життя, IТ, SEO, заробіток в інтернеті та Україну

12 травня вийде нова версія Microsoft Office 2010

9 березня 2010 р. Переглядів: 7834 RSS 4
Microsoft ,

Вам нужна хорошая мебель для офиса? Мы делаем хорошую офисную мебель в Киеве.

На днях стало відомо про те що зовсім скоро вийде RTM-версія Microsoft Office 2010. Реліз запланований на 12 травня 2010 року.

Разом з виходом Microsoft Office 2010 слід очікувати вихід таких продуктів як SharePoint 2010, Visio 2010, Project 2010.

Спочатку Office 2010 буде доступний виключно великим компаніям. Це пов'язано з тим, що лише вони укладають ліцензії, які дають змогу їм напряму завантажувати нові продукти з сайту корпорації відразу ж після виходу. Звичайним користувачам доведеться почекати півтора місяця, які необхідні для друкування і розповсюдження дисків.

У корпорації Microsoft повідомили, що компанія почне пропонувати користувачам безкоштовний купон на оновлення офісного пакета Microsoft Office 2007 до версії Office 2010. Програма безкоштовного оновлення версій Office 2007 до Office 2010 стартувала 5 березня і триватиме до 30 вересня 2010 року. Всі, хто купив у цей період ліцензійне програмне забезпечення Office 2007, зможуть безкоштовно оновити його до новішої версії Office 2010.
Поділитися: twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 4
 1. Нашли, чему радоваться. Новому офису. К старому ещё мало кто привык. И тут новое убожество. Ну да ладно, надо же не чём-то зарабатывать.

  Потом, по сайту в целом. У автора В/О. Пишет на украинском. И настолько безграмотно, что ппц. Знаешь, лучше хоть одним языком владеть нормально, чем несколькими вот так...

 2. FF, обгрунтуй свою думку щодо "ут новое убожество"

  Новий офіс мені подобається як зовнішньо так і функціонально більше за 2007. А щодо переходу то звісно, якщо переходити на офіс 2007 в 2010 році тоді вихід нової версії буде абсурдом а якщо йти в ногу з прогресом тоді ніяких порблем.

  Щодо помилок - я звісно на бездоганність не претендую але хотілося б побачти факти!

 3. Для добродія ff. Мда, таких "фраєрів" як ти багатенько на жаль.

  Ти, схоже, добродію, із погребу виліз. Наступного разу перш ніж молотити нісенітниці, вилізь із того погребу для спочатку.

  Щодо офісу: всі знають, що 2007-й офіс потужніший, а ти певно з тих, хто ще на Windows 95 сидить і радіє smile

  Тепер щодо твого "знання" однієї мови: не хочеться тебе сильно ображати, але ти не знаєш однієї мови, бо пишеш сам безграмотно, і якщо ти не помічаєш своїх помилок, то ти точно з погребу. smile

  І надалі, перед тим, як писати свої шедеври, поклич старших, аби помилки перевіряли, і спитай людей про офіс 2007!

 4. Не Кіт (notacat) | 2010-05-06 в 01:28:01

  2 ff: особисто я в цій статті не побачив жодної помилки. і писати українською - це не недолік. в кожного своя мова.

  2 Mukola: та дофіґа...

  і по суті: я ще на 2003 сиджу) динозавр. ніяк не перейду)

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)