Odarchuk dot Com
Odarchuk dot Com
Блог про життя, IТ, SEO, заробіток в інтернеті та Україну

Перший досвід в *unix

2 лютого 2010 р. Переглядів: 7623 RSS 6
Життєве » Робота , ,

Лучше купить женские сумки киев в VipBags


На днях я прочитав такий вислів: линуксоиды напоминают мне пидарасов с лесбиянками. и тех и других примерно одинаковый процент от общего числа людей в этой стране, но они всегда так стремятся заявить о себе, словно их более 9000

Власного досвіду в цій сфері в мене до сьогодні не було, але заміток на кшталт такої 978 я читав чимало. І ось сьогодні я вирішив все ж таки спробувати як це воно. Спокусила мене ідея перенести всі мої проекти на свій сервер. До речі, хто знає де можна придбати довічну ліцензію на ISPmanager lite  дешевше ніж 700 рос. рублів??

І ось завантажив я дистрибутив FreeBSD 8.0. Запустив віртуалку з надією на мої знання англійської і інтуїтивність! Даремно! Потім відразу ж нагуглив інструкцію. Прочитав декілька сторінок, зробив всі кроки. Почекав доки відбудеться інсталяція, перезавантажився ... очманів. Виходить все що я до цього клацав це ніщо. Щоб пані FreeBSD запрацювала потрібно сконфіругувати ядро а для цього потрібно прочитати і виконати ще більше ніж було перед сетапом.

Прочитавши все це я ще раз зрозумів, що лінупсоїда з мене НЕ вийде і полишив цю ідею. Але я не жалкую, мені і з Windows не погано!


Поділитися: twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 6
  1. Почни з ubuntu ;) Ясно що з нуля ти ніфіга не освоїш.

  2. Nolex, мене не цікавить десктопний напрямок. Саме тому й взявся за FreeBSD!

  3. Можливо вивчення наприклад атомної фізики ви теж починаєте із проектування реактора, але я не вважаю це правильним підходом. У *BSD захист від дур новачка, скажемо так.

  4. Afedaxo, я коли свій перший Він2003 ставив то зробив це по інтиуції і зрозумілим підказкам.

    В *BSD теж робив все що писала система ... результат вище!

  5. Недавно пробував OpenBSD на віртуалбоксі. Як не дивно, їхній новий інсталятор виявився дуже простим і установилось без інструкцій. З точки зору десктоп користувача BSD - це той самий Лінукс з трохи іншими системними утілітами і меншою кількістю софту. Ще кажуть перформанс дещо гірший.

  6. Debian постав на сервер, закохаєшся в цю ОС...

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)