Odarchuk dot Com
Odarchuk dot Com
Блог про життя, IТ, SEO, заробіток в інтернеті та Україну

Пошта для власного домену на Windows Live Admin Center

Цифролаб - печать фото через интернет. Самые низкие цены в Украине гарантируем!


Про Windows Live Admin Center я дізнався майже рік тому але спробувати його власноруч все не було часу та потреби. І ось на днях мені трапилася чудова нагода щоб його протестувати. Моє перше знайомство відбувалося в постійному порівнянні з аналогічним сервісом від компанії Google. Почнемо.

1. Заходимо на https://domains.live.com 0 і вибравши "Get started" ми потрапляємо на сторінку де потрібно ввести ім'я домену та вибрати коли буде встановлена пошта - відразу чи пізінше

Windows Live Admin Center - step 1

2. Потім ми потрапляємо на сторінку де потрібно вибрати аккаунт за допомогою якого ми будемо налаштовувати нашу пошту - можна скористатися вже існуючим Windows Live ID або створити новий.

Windows Live Admin Center - step 2

Після перевірки і підтвердження введених даних

Windows Live Admin Center - step 3

ми перейдемо до нашого аккаунту і налаштувань.

Перш за все потрібно змінити МХ-записи вашого домену на ті які запропонує система.

Windows Live Admin Center - step 4

Також МС рекомендує змінити такі записи як CNAMESPF та SRV. Я змінив лише МХ та CNAME записи. Остання потрібна для того щоб піддомен http://mail.vashdomen.com перенаправляв користувачів на сторінку входу в пошту.

Ось так виглядає панель керування

Щодо налаштувань, то в порівнянні з Google їх менше, я б навіть сказав їх майже немає. Але є одна яка в даному випадку вирішали все на користь МС - це форма реєстрації користувачів (Open membership), яка потребує попереднього ввімкнення.

Ще мінуси які відразу впадають в очі:
- відсутність мовних налаштувань - англійська за замовчуванням - мовні налаштування залежать від мови вашого профілю. Правда українська мова для нашалтувань Windows Live Admin Center не доступна, але є російська.
- відсутність налаштувань груп
- відсутність інструментів для міграції
- багато інших дрібниць

Плюси:
- наявність форми для реєстрації користувачів
- наявність статистики щодо використання ресурсів

Обидва продукти я використовую лише через веб-доступ, тому щодо роботи пошти за допомогою клієнтів я не володію жодною інформацією, але думаю що обидва продукти працюють добре.
Поділитися: twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)