Odarchuk dot Com
Odarchuk dot Com
Блог про життя, IТ, SEO, заробіток в інтернеті та Україну

Привіт linode.com і прощавай ColoCall.net

31 березня 2010 р. Переглядів: 8997 RSS 4
Internet » Життєве » Hosting , , ,

До вчорашнього дня я більше двох років користувався віртуальним виділеним сервером (VDS) від компанії ColoCall.net. Орендували ми його трьох: MrGALL, Nolex і я. На сайті крутилося чимало сайтів але всі вони були невеликі окрім теревень.

Звичайно, як і у всіх інколи були перебої в роботі але це нічого.

Час від часу компанія ColoCall.net присилала нам листи в яких писала, що наш VDS не справляється з навантаженням і пропонувала перейти на вищий тариф.

Перший раз ми погодилися, адже справи пішли геть кепсько. Але не пройшло й року як ми знову отримали такий лист. На прохання дати дані щодо навантаження і споживання пам*яті ми отримали відповідь - це не можливо! І ось після останнього такого листа було прийняте рішення переїхати на linode.com. Тим паче що якраз незадовго до останнього листа частина ресурсів вже встигла переїхати на інший хостинг. Це ще більше пітдвердило думку стосовно того, що ColoCall.net хоче скосити більше грошей на пустому місці.

На linode.com я взяв поки мінімальний тарифний план за 19.9 уо. Система подобається тим що майже все автоматизовано. Хочеш новий ТП - йди в панель вибери підходящий, почекай 15-20 хв, перегрузи сервер (можна з панелі) і вуаля, новий тариф вже активовано! 

Одним словом - раджу. Рефлінк 590

Новости футбола, обзор спортивных матчей:футбол украина. Новости спорта

Поділитися: twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Коментарів: 4
 1. Цікава поведінка хостера cool smile

 2. Дмитрий | 2010-05-31 в 02:38:17

  smile с 2005 года я занимаюсь онлайн коммерцией, за это время сменил массу хостинг провайдеров. После hvosting.ua я перешел к неоспоримым лидерам, ColoCall.net и первое что меня подкупило это uptime 100% на протяжении 8 месяцев. Скорость работы сервера на 5, каналы на 5+, поддержка 4+, цены 5. Я жалею что тратил нервы на всяких контрацептивов типа hvosting.ua.

  Жаль что приходится самому наступать на грабли, пока не найдешь то что тебе нужно...

  Всем Вам высоких UPTIMEов и USERов, будьте счастливы.

 3. Дмитрий, який тарифний план використовувався? Якби в нашій ситуації були такі ж показники (особливо аптайм і підтримка) то цієї б теми не було!

 4. Дмитрий | 2010-05-31 в 13:50:40

  rolleyes Самый дешевый хостинг за 50 грн в месяц...

  Брал его для тестов, я тех-к домена rally.in.ua и брал этот хостинг для тестов и отладки. Раздал логин друзьям и каждый там что-то делает.

  Можете проверить uptime домена carhelp.org.ua (на этой недели плановое обновления ПО будет).

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)