Odarchuk dot Com
Odarchuk dot Com
Блог про життя, IТ, SEO, заробіток в інтернеті та Україну

Service Pack 1 для Windows 7

26 січня 2010 р. Переглядів: 10599 RSS Обговорити
Microsoft , ,

Не минуло й півроку з дня офіційного виходу Windows 7, як щодня в інтернеті з'являється все більше і більше чуток щодо виходу Service Pack 1 для Windows 7. А тут ще було знайдено ключ реєстру, в одному з оновлень для Windows 7, який за словам спеціалістів, говорить про те, що пакет оновлень (Service Pack 1) для Windows 7 вже не за горами.

Service Pack 1 для Windows 7

Деякі джерела свідчать що попередня версія оновлення SP1 з'явиться в червні 2010 року. Вона буде доступна лише для тестерів. Остаточна версія прогнозується на серперню 2010. Багато чуток ходить щодо того що буде включено в склад даного оновлення. Більшість думок сходяться на тому що SP1 внесе в систему новий рівень підтримки обладнання, включаючи підтримкуку USB 3.0, Bluetooth, а також стеків Wi- Fi.

Особисто я думаю що вихід  SP1 для Windows 7 це більше маркетинговий хід. Система стабільна, працює чудово і масових нарікань зі сторони користувачів не спостерігається. А от % переходу на нову версію ОС в enterprise секторі ще й досі малий. Багато компаній зазвичай чекають першого пакету оновлень, а інколи й другого, перед тим як переходити на нову версію ОС. Можливо, саме тому Microsoft так поспішає з виходом SP1, тим самим стимулюючи таких клієнтів переходити на Windows 7.
Які в кого думки щодо даного стану речей?Looking for beautiful background?
www.dessko.com offer for you sunflower petals wallpaper for your desktop!
Wallpaper is free
.Поділитися: twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)