Odarchuk dot Com
Odarchuk dot Com
Блог про життя, IТ, SEO, заробіток в інтернеті та Україну

Пошта для власного домену від Yandex'а

27 квітня 2010 р. Переглядів: 6278 RSS Обговорити
Internet » Mail ,

Я вже писав про пошту для власного домену від Яндекса. Після тестового огляду аналогічного сервісу від МС я вирішив протестувати ще рішення від компанії Яндекс.

Зайшовши і авторизувавшись на http://pdd.yandex.ru потрібно ввести ім'я домену для якого ми бажаємо підключити послугу. Після цього яндекс перевіряє домені і каже нам, що для подальшої роботи  потрібно зробити 2 дії:

- Завантажити в корневу папку нашого сайту файл з іменем 2ff16dc80472.html, який містить текст e147a1ed4813 або для піддомену yamail-2ff16dc80472 в зоні вашого домену налаштуйте CNAME запис на mail.yandex.ru.

 Пошта для власного домену від Yandex'а

- Створити/змінити МХ-записи на наступні:  

І'мя піддомена — @;

Тип запису — MX;

Значення —  mx.yandex.ru. (незабувайте про крапку в кінці); 

Пріоритет —"10"

Після цих дій ви можете створювати поштові скриньки для своїх користувачів. Початково ви маєте можливість створити до 1000 скриньок. Якщо бажаєте більше потрібно звертатися до відповідного розділу допомоги, виконати відповідні пункти і чекати рішення компанії. Також у вас є можливість налаштувати відповідний піддомем для входу в пошту у вигляді http://mail.mydomain.org і встановити форму входу на своєму сайті. Також є можливість змінити логотип для всіх користувачів. Всі ці пункти детально розписані в розділі "Допомога". Власне це і всі налаштування самого сервісу. Як виявилося, в Яндекса все просто і легко.

Поділитися: twitter.com facebook.com vkontakte.ru odnoklassniki.ru mail.ru ya.ru digg.com blogger.com liveinternet.ru livejournal.ru google.com yandex.ru del.icio.us
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

Коментар буде опубліковано після перевірки

Ім'я і сайт використовуються тільки при реєстрації

(обязательно)